CONSTANS Spółka Doradztwa Podatkowego

Postaw na
Doświadczenie

Constans Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. została utworzona przez doradcę podatkowego Bożenę Pawłowską – numer wpisu 01154.

Głównym celem Kancelarii jest kompleksowe i rzetelne zaspokojenie potrzeb naszych klientów w zakresie doradztwa podatkowego oraz usług rachunkowych, by umożliwić im skupienie się na realizacji misji prowadzonych przez nich działalności gospodarczych.

Każdorazowo współpracę z klientem rozpoczynamy od dokładnej analizy ekonomicznej, finansowej oraz charakteru działalności gospodarczej, a także planowania adekwatnych rozwiązań w zakresie podatków i księgowości, z uwzględnieniem planów rozwojowych danego przedsiębiorstwa. Analizując założenia rozwoju firmy pomagamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zewnętrznego (leasing, kredyt, pożyczka) oraz zoptymalizowanej polityki kadrowej.

W ramach bieżącej obsługi danego przedsiębiorstwa realizujemy zaplanowane uprzednio działania w sposób rzetelny i profesjonalny, pozostając w stałym kontakcie z klientem, co ma umożliwić bieżące rozwiązywanie rodzących się trudności w realizacji założeń firmy. Ponadto powierzenie zewnętrznemu podmiotowi obsługi księgowej i kadrowej umożliwia redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanych pracowników, zakupem odpowiedniego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
CONSTANS Spółka Doradztwa Podatkowego

Postaw na
Doświadczenie

Constans Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. została utworzona przez doradcę podatkowego Bożenę Pawłowską – numer wpisu 01154.
LOKALIZACJASiedziba CONSTANS
Wojska Polskiego 24-26
75-712 Koszalin
Usługi księgoweKsięgowość rachunkowa
Rozliczenia podatkowe PIT, VAT, CIT
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Doradztwo księgowe
Usługi kadroweKadry i płace
Ewidencja kadrowa
Naliczanie wynagrodzeń
Sprawozdania ZUS, GUS, US
Rozliczanie czasu pracy

Copyright by Constans Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.. All rights reserved.

Stronę wykonała firma MH Kamyk SP.J.